Главная » Програма V фестивалю » ПСИХОДРАМАКАРНАВАЛ

ПСИХОДРАМАКАРНАВАЛ

НА ІV ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФЕСТИВАЛІ ПСИХОДРАМИ

Рекомендується танцювати, кричати, вболівати, шалено креативити, сміятися, відновлюватися і відриватися в колі психодрамадрузів.

Приз за найцікавіший психодрамакостюм.

Вечір суботи 10.10.15

Page1

Друзі, колеги!

Будемо щасливі вітати Вас на нашому фестивалі, який вже 4 роки збирає психодраматистів різних шкіл і поколінь, надає можливість заявити про себе тим, хто тільки починає, відвідати майстерні метрів, обмінятися досвідом, зустрітися всім разом під час великої групи з легендами психодрами і просто чудовими людьми, або вперше познайомитися з методом. І традиційно шалено креативити, веселитися і відкриватися по новому на суботній вечірці.

Ми багато пережили за цей рік, втомилися, змінилися. Ми не знаємо, що буде далі, але продовжуємо жити, творити, допомагати, намагаємося відновитися, знайти нові сили, відпочити, переключитися, потурбуватися про себе. Добре, що зустрінемося — додамо життю барв!

Зверніть увагу!  Як і в минулому році, велика група і вечірка відбудуться у великому м’якому залі зі спеціальним покриттям. Тому візьміть саме шкарпетки, бажано яскраві і колоритні, а не змінне взуття.

Понравилось? Поделись с друзьями!